BusinessStandardLavanda

January 10, 2018by BoldThemes2

Lulja e bukur ngjyrë vjollcë është shumë atraktive edhe për fluturat e bletët. Lavanda ndihmon në qetësimin e dhembjeve dhe në krijimin e një gjendje relaksi, ndërkohë që aroma e saj e fortë përdoret dhe si qetësues në ambjentet e shtëpisë. Atë gjithashtu mund ta përdorni si ilaç në rast prerje, pasi funksionon shumë mirë si dezinfektant.

2 comments

 • Percy Christiansen

  January 25, 2018 at 9:35 am

  Occaecati veritatis amet aut totam voluptates. Ea dolorem est facere. Voluptatum maiores animi totam at.

  Reply

 • Ms. Adrianna Grady I

  January 25, 2018 at 9:35 am

  Exercitationem molestias nostrum repellat rem labore aut. Unde a quia dolorem perferendis aliquid odit. Voluptatem fugiat unde impedit molestiae.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

http://bima.al/wp-content/uploads/2020/12/logo-1-640x118.png
LINKS
RRETH NESH
NA NDIQNI